[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]در این کارگاه ها شرکت کنندگان با نحوه بیان صحیح خواسته‌ها و احساساتشان به همسر خود، چگونگی برقراری ارتباط موثر از طریق ورود به دنیای مطلوب همسران و تقویت روابط عاطفی  آشنا می شوند.مشاوره پیش از ازدواج به زوجین کمک خواهد نمود که بتوانند شناخت بهتری از یکدیگر پیدا کنند .متاسفانه امروزه می توانیم شاهد طلاق های بسیار باشیم که به دلیل عدم تفاهم زوجین با یکدیگر شکل می گیرد. دلیل عمده ازدواج هایی که به طلاق منتهی می شوند، این است که افراد تنها شور و اشتیاق عشق اولیه خود را در نظر می گیرند و مابقی موارد را پشت گوش خواهند انداخت که همین مسئله در آینده گریبانگیر آنها خواهد شد.

با شرکت در کلاس های مشاوره قبل از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک، شما و همسرتان می توانید شناخت بهتری از یکدیگر پیدا کنید.

کارگاه های ویژه زوجین مرکز مشاوره خورشید اصفهان یکی از کارگاه های پر بار و بسیار مفید می باشد که از استقبال بسیار زیادی هم برخوردار است. این کارگاه ها با همکاری بهترین مشاوران در این زمینه برگزار می شود.

کارگاه بهبود کیفیت روابط جنسی

هدف اصلی کارگاه “غنی سازی روابط جنسی زوجین”، آشنایی کارآموزان با مسایل ارتباط جنسی و تفاوت رضایت جنسی و لذت های جنسی، ارتقاء کیفیت رابطه زناشویی و جنسی،  صمیمیت جنسی، سازگاری جنسی و رشد معنویت در رابطه زناشویی است.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6794″ align=”center” style=”shadow-2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]برای بیشتر مردم، بویژه بانوان، همواره سوال های زیادی در مورد مسایل جنسی و ارتباط جنسی مطرح می شود، که این کارگاه قصد پاسخگویی به این سوالات را دارد.

  • چرا مردان دچار فراموشی جنسی می شوند؟
  • چگونه جاذبه جنسی را افزایش دهیم ؟
  • روش های لذت بخش تر و پردوام کردن روابط جنسی زوجین
  • علت سرد مزاجی،اختلال نعوذ و..
  • و…
کارگاه ارتباط موثر

برقراری ارتباط جزئی از زندگی روزمره است و همه ما دائما در حال تکرار این امر هستیم، اما دلیل اینکه نمی توانیم به طور مناسب با همسر خود ارتباط برقرار کنیم چیست؟ شاید در آغاز زندگی مشترک همه چیز بر وفق مراد پیش رود، اما اگر شما قادر به برقراری ارتباط مؤثر نباشید، چیزی نخواهد گذشت که تعادل زندگی از بین میرود. اغلب افراد عادت دارند که تقصیر همه مسائل و مشکلات را به گردن همسرانشان بیندازند و اصلا اعتقادی ندارند که نقایص و عیوبی در وجود خودشان نیز هست و نیاز به تغییر دارد.

كارگاه دلبستگي تا بهبود كيفيت رابطه

اين كارگاه براي زوجيني كه با مشكلان عاطفي مواجه هستند يا كساني كه به تازگي ازدواج كرده اند و در صدد پايه ريزي رابطه ي عميق عاطفي هستند ، و براي كساني كه در شرف ازدواج هستند و همچنين مادران و پدران گرامي ، توصيه ميگردد[/vc_column_text][vc_column_text]برای بیشتر مردم، بویژه بانوان، همواره سوال های زیادی در مورد مسایل جنسی و ارتباط جنسی مطرح می شود، که این کارگاه قصد پاسخگویی به این سوالات را دارد.

  • چرا مردان دچار فراموشی جنسی می شوند؟
  • چگونه جاذبه جنسی را افزایش دهیم ؟
  • روش های لذت بخش تر و پردوام کردن روابط جنسی زوجین
  • علت سرد مزاجی،اختلال نعوذ و..
  • و…
کارگاه ارتباط موثر

برقراری ارتباط جزئی از زندگی روزمره است و همه ما دائما در حال تکرار این امر هستیم، اما دلیل اینکه نمی توانیم به طور مناسب با همسر خود ارتباط برقرار کنیم چیست؟ شاید در آغاز زندگی مشترک همه چیز بر وفق مراد پیش رود، اما اگر شما قادر به برقراری ارتباط مؤثر نباشید، چیزی نخواهد گذشت که تعادل زندگی از بین میرود. اغلب افراد عادت دارند که تقصیر همه مسائل و مشکلات را به گردن همسرانشان بیندازند و اصلا اعتقادی ندارند که نقایص و عیوبی در وجود خودشان نیز هست و نیاز به تغییر دارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6797″ style=”shadow-2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6796″ style=”shadow-2″][/vc_column][/vc_row]

درباره ما

مرکز مشاوره خورشید یکی از مهم ترین و بهترین مراکز مشاوره در اصفهان می باشد

راه های ارتباطی

آدرس مرکز

اصفهان،سه راه حکیم نظامی،ابتدای خیابان ارتش به سمت فلکه ارتش،ساختمان خورشید

شماره تلفن

031-36257436

شماره تلفن

09137533407

ادرس ایمیل

info@khorshid-psychology.ir

طراحی توسط : شرکت فناوری اطلاعات تابان مهر اصفهان