مشاوره و روان درمانی در اصفهان

 • ۱۴ دی ۱۳۹۸

 • تعداد نظرات: 92

 • تعداد بازدید: 78

 • مدیر سایت

 • مشاوره و روان درمانی در اصفهان

  مشاوره و روان درمانی، یکی از نیازهای جامعه و افراد است. در طول زندگی، افراد تصمیم های مختلفی را باید بگیرد که بعضی از آنها سرنوشت ساز است. تصمیم گیری خوب بدون کمک یک شخص آگاه و با تجربه، کمی سخت خواهد بود. مرکز مشاوره خورشید، یک مرکز مشاوره و روان درمانی در اصفهان است. این مرکز با متخصصان عالی که در عرصه مختلف دارد، در زمینه مشاوره و روان درمانی و روانشناسی، به شما کمک خواهد کرد.

  در قرن حاضر و در دنیای امروزی، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، مردم و افراد به این نتیجه رسیده اند که استفاده از مشاوره و روان درمانی و روانشناسی، در تمام بخش های زندگی از کودکی گرفته تا میان سالی بسیار مفید و کارآمد است. حل مشکلات اجتماعی، کودکان، خانوادگی و … با استفاده از روانشناس و مشاور متخصص انتخابی عالی برای خانواده هاست.

  در ادامه به خدمات مرکز مشاوره خورشید که یک مرکز مشاوره و روان درمانی در اصفهان است می پردازیم.

  مشاور خانواده، یکی از فعالیت های مرکز مشاوره خورشید

  مشکلات خانوادگی یکی از مشکلاتی است که امروزه تمام خانواده ها آنها را تجربه کرده اند. قطعا به جرات می توان گفت که امروزه یکی از مهمترین و اثر گذار ترین بخش زندگی افراد را تشکیل می‌دهد. تلاش برای ساختن یک خانواده خوشبت و آرام، زندگگگی بهتر را به شما هدیه می دهد. خانواده اولین ، بهترین و امن ترین محلی است که هر شخصی به آن نیاز دارد. لذا داشتن حداقل استانداردها لازم است. مشاوران و روانشناسان خانواده در مرکز مشاوره خورشید اصفهان تلاش می‌نمایند تا در کنار حل اختلافات خانوادگی آموزش‌های مناسبی برای برخورد با مشکلات به افراد ارائه دهد. می توانید برای استفاده از این خدمات به مرکز مشاوره خورشید که یک مرکز مشاوره و روان درمانی در اصفهان است مراجعه کنید.

   

  مشاوره کودکان و نوجوانان :  یکی از حساس ترین مسائل در زندگی، مسائل مربوط به کودکان و نوجوانان است. همین حساسیت باعث شده است که مرکز مشاوره خورشید که بهترین مرکز مشاوره اصفهان است، بهترین ها را برای مشاوره کودک و نوجوان انتخاب کند. ، درمان اختلالات کودکان و نوجوانان و همچنین کمک به فرزند پروری و نحوه رفتار مناسب با کودکان در دستور کار روانشناس کودک و نوجوان می‌باشد. تفاوت نسل‌ها و تغییرات تکنولوژی باعث شده تا خانواده‌ها با مشکلات جدی در روابط خود با فرزندانشان رو به رو شوند. مشاور کودک و نوجوان با ارائه راهنمایی مناسب قادر است به خانواده‌ها کمک کند تا بر این مشکل خود فائق آیند.

  مشاوره پیش از ازدواج : افزایش میزان مشکلات در بین زوجین و همچنین افزایش میزان طلاق و جدایی باعث شده تا مشاوره قبل ازدواج به امری ضروری تبدیل شود. مرکز مشاوره خورشید  از بهترین روانشناسان خود جهت مشاوره قبل ازدواج و زوج درمانی برای زوج‌های جوان یاری گرفته تا افراد بتوانند بهترین انتخاب را برای تشکیل زندگی مشترک داشته باشند. در مرکز مشاوره ما به غیر از برگزاری جلسات مصاحبه برای زوجین ، تست‌های روانشناسی تخصصی نیز از افراد تهیه می‌نماید که با کمک آن میزان شباهت‌های اخلاقی افراد مشخص می‌گردد.

  سایر فعالیت های مرکز مشاوره

  از جمله فعالیت های مرکز مشاوره خورشید، مشاوره شغلی، درمان افسردگی، درمان اختلالات روانی، کارگاه های آموزشی، کتاب خوانی، دورهمی های صمیمی است.

  شما تنها با یک بار مراجعه به این مرکز مشاوره و روان درمانی در اصفهان، متوجه خواهید شد که فضای حاکم بر این مرکز بسیار صمیمی و لذت بخش است.

  دسته‌ بندی‌ ها :

  مشاوره و روان درمانی در اصفهان

  مشاوره و روان درمانی در اصفهان مشاوره و روان درمانی، یکی از نیازهای جامعه و افراد است. در طول زندگی، افراد تصمیم های مختلفی را باید بگیرد که بعضی از آنها سرنوشت ساز است. تصمیم گیری خوب بدون کمک یک شخص آگاه و با تجربه، کمی سخت خواهد بود. مرکز […]

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز نقد و بررسی‌ای وجود ندارد

  دیدگاهتان را بنویسید

  درباره ما

  مرکز مشاوره خورشید یکی از مهم ترین و بهترین مراکز مشاوره در اصفهان می باشد

  راه های ارتباطی

  آدرس مرکز

  اصفهان،سه راه حکیم نظامی،ابتدای خیابان ارتش به سمت فلکه ارتش،ساختمان خورشید

  شماره تلفن

  031-36257436

  شماره تلفن

  09137533407

  ادرس ایمیل

  info@khorshid-psychology.ir

  طراحی توسط : شرکت فناوری اطلاعات تابان مهر اصفهان